Belgium

Adam Hahn

Adam Hahn

Sziasztok! Hahn Ádám vagyok és itt egy kis történet rólam:

Annak idején kipróbáltam az összes sportot, amit csak tudtam, hogy megtaláljam azt a sportágat, ami igazán tetszene. Mai napig sokat kosárlabdázok és focizok a barátaimmal, de már profibb csapatban nem játszok. Sosem voltam sportoló szellemű és alkatú igazán, de az évek során rájöttem, hogy analizálni a játékosokat, meccseket és az adatokat követni sokkal több örömöt okoz nekem, mint játszani.

Olaszország vs Belgium Fogadási Tippek

Vasárnap befejeződik a Nemzetek Ligája és elsőként a harmadik helyért fog folyni a küzdelem. Délután 3-kor kezdődik a Torino-i Allianz Stadionban az Olaszország Bellgium meccs. A két csapat természetesen már sokszor találkozott egymással, legutóbb az EB negyeddöntőjén, ahol Olaszország idegenben kiejtette a belga válogatottat 2:1-el. Viszont az évek során többször előfordult Belgium győzelem is, szóval mindenképp egy izgalmas meccs elé nézünk.

A hazai csapat az EB győzelem után az NL-t már nem nyerheti meg, hiszen Spanyolországtól 2:1-re kikaptak, de a harmadik helyért még mindenképp meg fognak küzdeni. A VB selejtező C csoportját toronymagasan vezetik és semmi kétség, hogy az olaszok a 2022-es VB-n is szurkolhatnak szeretett csapatjuknak.

A belga válogatottat pont a mostani ellenfelük ejtette ki az EB-ből és most újra esélyt kapnak egy visszavágóra. Franciaország ellen sajnos nem tudtak nyerni, így nem az első helyért játszanak, de egy harmadik hely is szép teljesítmény. A VB-n őket is 100% hogy látni fogjuk.

Véleményünk szerint ez a meccs is nagyon szoros lesz és nehéz kitalálni a kimenetelét, abban viszont biztosak vagyunk, hogy mindkét csapat képes a gólszerzésre és egy sokgólos meccset láthatunk majd vasárnap.

Olaszország

Olaszország Hírek

Az Olaszok magabiztosan érkeznek hazai stadionjukba, hiszen innen általában jó eredménnyel szoktak távozni. Roberto Mancini vezetésével jó eredményeket ért el a csapat és kétségkívül esélyesek lesznek a VB győzelemre is jövőre. Francesco Acerbi (védő) piros lapot kapott, ezért nem vehet részt a meccsen, de rajta kívül teljes kerettel érkezik a válogatott.

Olaszország Instagram

Belgium

Belgium Hírek

Roberto Martínez válogatottja meglepően Európa legjobb csapatai közé tartozik mostanában és az EB-n nagyon ígéretes teljesítményt nyújtottak. A csapat nagyon jól játszott Franciaország ellen is. Egy nagyon szoros 3:2-es végeredmény született, ami egészen a második félidő kezdetéig úgy nézett ki, hogy megynerik (2:0 volt az állás). A csapat idegenben is nagyon jól játszik, már 4 egymás utáni ilyen meccset megnyertek és remélik ez lesz az ötödik. Nincs sérült játékosuk, ezért lehetőségük adott a maximum hozására.

Belgium Instagram

Olaszország vs Belgium Hol Nézhető

A mérkőzést a Sport 1 közvetíti élőben, illetve a fogadási platformokon is követhető lesz.